İkinci El Eşya Kanepe

6 Ekim 2012 Cumartesi


                                                                İkinci El Eşya Kanepe
              Yukardaki resimlerde görüldüğü gibi 3 farklı model ve tarzda kanepe ve oturma grubu görülmektedir . İkinci El Eşya kategorisinde en çok tercih edilen kanepe ve oturma gurubu alırken nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında sizlere paylaşımda bulunacağım.
             Yorgun bir iş gününün ardında özellikle erkeklerin eve geldiklerinde yapmayı en sevdikleri iş televizyonun karşısına oturup tv izlemektir. Farkında olmadan hayatımızın büyük bir bölümünü oturma gurupları üzerinde geçiririz.İnsan hayatında yatağından sonra en fazla zaman geçirdiği oturma grupları herşeyden once ortopedik olmalıdır.
             Model sağlamlık kalite gibi özelliklerden önce gelen ortopedik olma özelliği sağlığımız için gerekli bir özelliktir. İkinci el eşya katagorisinde en çok kanepe gurubunun bulunmasının sebebi kanepe grubunun çabuk deforme olması gelir.
             Zaman içersinde eskiyen yay ve sünger sitemi oturma konforunun azalmasına neden olmaktadır. Oturma gurubunuzun döşemesi diğer önemli bir konudur. Vinnex plastik naylon gibi sentetik malzemenin bol kullandığı oturma guruplarında sağlıklı ve konforlu oturmadan bahsetmemiz söz konusu değildir.En son olarak oturma gurubu alırken model ve renk konusu gelmektedir.
           Odanızın konseptine ve rengine uyum sağlamayan bir oturma gurubu ev dekorasyonu açısından kötü bir görüntü verecektir. Bir hata sonucu yada farkında olmadan aldığınız kötü bir döşemesi olan oturma gurubunu daha kaliteli bir döşemeyle değiştirmeniz mümkündür. Böylelikle hem yeni bir renk ve model oturma gurubunuz olacak hemde eski eşyanızı değerlendirmiş olacaksınız.

2 yorum:

Adsız at: 6 Ekim 2012 12:33 dedi ki...

ikinci el eşya konusunda tavsiyeleriniz altın değerinde teşekkürler

{ Hakan } at: 8 Mart 2014 23:05 dedi ki...

Elinizde Ne Tür Kanepeler mevcut acaba ?

Yorum Gönder

Yukarıda fiyatı belirtilen ürün ile ilgili sizin düşündüğünüz bir fiyat var ise telefonunuzu ve fiyatınızı yorum olarak ürünün altına yazınız. Verdiğiniz fiyat uygunsa biz sizi arayacağız.

 

İletişim Kur

7/24 Arayabilirsiniz

0532 734 40 34

0212 631 36 36

0532 380 04 08

Alıcı ve Satıcı Teklifleri

 

© 2010 İkinci El Eşya-whitefest - tv servisi -Masal oku --bir masal --Büyü -Taksim Fal -İstanbul Koltuk Yıkama -Kıbrıs Taksi -Palyaço